aboutus

Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd.

Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd. Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd. Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd.
1 2 3
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: SUNWIN
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
-01-
معرفی

Shengyu Cable Co.، Ltd در سال 1999 تاسیس شد. پایگاه تولیدی در منطقه توسعه گوانگژو با سرمایه ثبت شده 248 میلیون یوان واقع شده است. این متعهد به ارائه راه حل های کابل برای ساخت شبکه های اجتماعی برق، پروژه های مهندسی، برق خانگی و دیگر زمینه ها است تا به مردم کمک کند با استفاده از تجهیزات برق و استفاده از انرژی در انتقال انرژی و کاهش اثرات نامطلوب بر محیط زیست.

Shengyu Cable Co.Ltd، که مقر آن در هنگ کنگ است، دارای کارشناسان اصلی در تحقیق و توسعه، تولید، مدیریت و بازاریابی از هنگ کنگ Shengyu فناوری توسعه شرکت آموزشی ویبولیتین است. به عنوان یک رهبر کابل کشی و راه حل ارشد، تکنولوژی shengyu به ارمغان می آورد حیاتی برای زندگی از طریق سری محصولات کلاس اول و خدمات نوآورانه. برای بیش از 30 سال، نوآوری از ویژگی های ما بوده است، که ما را قادر می سازد تا با مشتریان ما برای ترویج یک آینده ایمن، دقیق و کارآمد تر، کار کنیم.

Shengyu با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا وارد شده و دارای سختی های بالای سخت افزاری مانند تجهیزات تولید در سطح اول، مدیریت خط تولید استاندارد و تیم مدیریت حرفه ای است که Shengyu همیشه دوست دارد و توسط مشتریان اکثرا شناخته شده است.

مواد اولیه با کیفیت بالا

هسته مس وارداتی، تضمین 100m، تحقیق و توسعه مستقل، عایق عقب انداز شعله

ساخت، صنعتگری، استادکاری، استادی

سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، مدیریت تولید استاندارد شده، مدیریت کیفیت تصفیه شده

تست حرفه ای

ابزار بازرسی آلمان، 32 روش تست، مهندس بازرسی حرفه ای

نتایج عالی

محیط زیست و محصولات

کابل Shengyu بر ارتباط هماهنگی با محیط زیست تمرکز می کند و محصولات تولیدی با محیط زیست، محصولات سالم و ایمن را تضمین می کند و تعهد به تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو که با انسان ها همسو می شود.

سیاست مدیریت ایمنی زیست محیطی

کابل Shengyu به رسمیت می شناسد که محیط زیست، ایمنی و مراقبت های بهداشتی، عناصر اصلی فعالیت های تجاری است.

بنابراین، برای رسیدن به مسئولیت اجتماعی در توسعه پایدار، ما سیاست ایمنی زیست محیطی را اعلام می کنیم و به طور فعال با آن مواجه هستیم.

رعایت مقررات مربوطه و بهبود مستمر

ما با استانداردهای تعیین شده توسط محیط زیست، ایمنی، و مقررات مراقبت بهداشتی مطابقت دارد و استانداردهای مدیریت داخلی سختگیرانه را به طور مداوم برای بهبود الزامات تنظیم می کند.

فعالیت های پیشگیرانه از طریق تکنولوژی توسعه یافته است

ما از تجربیات انباشته شده و نوآوری های تکنولوژیکی برای جلوگیری از تاثیرات زیست محیطی و عوامل خطر پیش از آن استفاده می کنیم.

احترام به محیط زیست و مدیریت شفاف پیاده سازی

ما تمرکز بر فعالیت های تجارتی مانند توسعه محصول، طراحی، تولید، خدمات و ضایعات زراعی، تمرکز بر محیط زیست، ایمنی و مراقبت های بهداشتی می کنیم. همچنین اهداف خاص مشخص را مشخص می کنیم و پس از بازبینی و ارزیابی منظم نتایج عمومی به دست می آوریم.

ایجاد اجماع و درگیر شدن خود به خود

ما به طور فعال در آموزش و پرورش و آموزش برای همه کارکنان مشارکت می کنیم، با وفاداری مسئولیت های خود را برای رسیدن به اهداف خود، و ایجاد شرکت هایی که با جامعه محلی همزیستی دارند، انجام می دهیم.

استراتژی مدیریت ایمنی زیست محیطی

هنگام انجام فعالیت های تجاری، کابل shengyu همیشه اولویت را به ایمنی محیطی می دهد.

به منظور حفاظت از محیط زیست زمین، به جای یک باغ زندگی تمیز برای نسل های آینده، ما هیچ تلاشی نخواهیم کرد.

一 بهبود سطح مدیریت سیستم مدیریت محیط زیست، ایمنی و بهداشت (ESH)

ساخت و اداره تمام واحدهای تجاری در داخل و خارج از کشور سیستم مدیریت ایمنی محیط زیست

بهبود ایمنی زیست محیطی شرکت های تعاونی

سیستم کامپیوتری ایمنی زیست محیطی را ایجاد کنید

二 ساخت یک بخش بهداشت و ایمنی

از برنامه بهداشتی پیشرفته استفاده کنید

معرفی یک سیستم تشخیص انرژی فردی فرد

اطمینان از ایمنی تجهیزات خطرناک

三 فعالیتهای تکنولوژیک آرام

کابل Shengyu نیاز به ایجاد آگاهی از نام تجاری shengyu بر اساس بازار اصلی است. آنچه ما باید انجام دهیم این است که به توازن کامل بین ارث و نوآوری دست یابیم.

نام تجاری shengyu PRO logo color رنگ رنگ قرمز shengyu را به ارمغان می آورد و به این ترتیب رنگ آبی رنگ را به تصویر می کشد تا یک درک بصری روشن ایجاد شود. ما Shengyu PRO را به شکل سینی کابل تلفیق می کنیم. خطوط پرواز در مرکز آرم نماد محافظت از مشتریان و آوردن محصولات با کیفیت بالا با کیفیت هستند. "رقابت برای 70 سال" که بهترین توصیف عملکردی برند است، بر اساس موقعیت ارزشمند هسته ارزش، نشان دهنده ایمنی و دوام بودن ویژگی های محصول است.

-02-
تاریخ

در سال 2016، Shengyu از طریق منطقه توسعه گوانگژو 248 میلیون یوان سرمایه گذاری کرد تا یک مرکز تحقیق و توسعه جدید و پایگاه تولیدی در منطقه توسعه گوانگژو تاسیس کند که هدف آن تحریک انرژی است. ما دارای یک سری از اختراعات برای تولید کابل های روبات، کابل های pv، کابل های شارژ و کابل های عایق شده با مواد معدنی است که می توان به کشورهای مختلف در سراسر جهان صادر کرد و محصولات و خدمات پیشرفته و قابل اعتماد را برای کاربران در سراسر جهان ارائه می دهد. ، ارائه محصولات پیشرفته و قابل اعتماد برای کاربران در سراسر جهان. تکنولوژی Shengyu شاهد بوده و در توسعه سریع صنعت کابل چین شرکت داشته است. با قدرت قوی تولید آن و تکنولوژی تحقیقاتی، shengyu تعداد زیادی از کیفیت بالا را به ارمغان آورده است محصولات کابلی به بازار ارائه شده، تضمین قوی برای استفاده ایمن از برق برای صدها میلیون نفر از کاربران خانگی است.

-03-
سرویس

70 Years Of Responsibility

Cause bigger, there is more responsibility to bear.We have to work hard and do it with heart.

In the countless 70 years of the future, we will always be consistent.

Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd.

 

Guard For 70 Years

Shengyu 70 years not only means the quality of 70 years, just as a 70-years service life for a house ,

Shengyu hopes to be like home, guarding you through the wind and rain.

 

Environment And Products

Shengyu Cable focuses on the coordination relationship with the environment and provides environmentally friendly, healthy and safe cable products,Committing to becoming a leading company that coexists with human beings.

-04-
تیم ما

مدیریت تیم

ما می خواهیم به کارکنان کمک کنیم تا زندگی خود را بهبود بخشند.

ما به کارمندانمان فرصت می دهیم که یاد بگیرند، منافع و تخصص خود را توسعه داده و برنامه آموزشی جامع کارکنان را برای کمک به موفقیت در حرفه هایشان فراهم کنند.

ما اطمینان داریم که آنها احترام می گذارند و شأن آنها حفظ می شود.

ما به کارکنان خود حق داشتن یک محیط را می دهیم که می تواند مشاغل شخصی خود را آزادانه بیان کند و هرکسی می تواند با یک شرکت در یک فضای شاد زندگی کند.

ما به عنوان اعتقاد، نه تنها به مشتری، بلکه به خودمان نیز مسئولیت می دهیم.

پیروی از اصل یکپارچگی تجاری، همیشه باید یکپارچگی و قابلیت اطمینان را در عمل حفظ کنیم، از جمله برخورد با انواع روابط، عملکردها، تدارکات، تولید، عملیات، فروش و سایر جنبه ها.

ما برای بهره وری و هماهنگی بالا و ارتقاء توانایی های اجرایی تلاش می کنیم.

ما از یک مکانیزم مدیریت استاندارد و کارآمد برای حفظ کارایی بالا سیستم عامل شرکت ما استفاده می کنیم و اثربخشی اجرای را از طریق یک سیستم استاندارد، همکاری میان کارکنان و تعادل موثر انگیزه ها و محدودیت ها تقویت می کنیم.

اطلاعات تماس