aboutus
خط تولید

شرکت Shengyu با مسئولیت محدود، تجهیزات پیشرفته تولید کابینت و یک پایگاه تولیدی در مقیاس بزرگ را ارائه می دهد که حمایت جامع برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا را ارائه می دهد. ما به شدت کیفیت محصول را کنترل می کنیم تا اطمینان حاصل شود که هر محصول به پایان رسید به دست شما کاملا.

پروسه های تولید حرفه ای و مشخصات

کل فرآیند تولید کابلی مدیریت حرفه ای بسته را تصویب می کند. هر فرآیند مهندسی با طراحی علمی و استاندارد شده است. این مجهز به تکنسین های حرفه ای برای اطمینان از کیفیت هر یک از کابل دقیقا همان استانداردهای ما است.

فرایند تولید کارگاه

1. روند طراحی

فن آوری پیشرفته طراحی تک سیم برای اطمینان از عملکرد پایدار و مقاومت واجد شرایط و بهبود قابلیت انعطاف پذیری و هدایت سیم تک استفاده می شود.

2. فرایند رولینگ

فرایند تولید نزدیک به یکدیگر است و فرآیند رشته سازی پیشرفته 54 دستگاه رشته ای دیسک، 37 ماشین رشته ای و 7 رشته تنباکو را می پذیرد. تکنیک های مختلف برای به دست آوردن مزایای استفاده از تجهیزات و فن آوری به کار گرفته شده است. این می تواند انواع هادی های با قطر بیرونی یکنواخت، ساختار پایدار و نظم نزدیک را از بین ببرد تا بتواند پایه خوبی برای تولید لینک بعدی باشد.

3. عایق سازی فرآیند

کابل های برق PVC و کابل های crosslinked از تکنیک های مختلف استفاده می کنند، اما هر دو به همان اندازه پیچیده هستند. سیستم های برق الکتریکی قابل قبول بین المللی پذیرفته شده و تجهیزات خشک کردن خودکار اتوماتیک برای کنترل کامل کار دستگاه اصلی اتخاذ می شوند تا ظاهر لایه عایق کابل نرم و صاف تر و بی نظیر تر و یکنواخت تر و مرتب تر است. با تست جرقه ولتاژ بالا 35 کیلو ولت، عملکرد دی الکتریک کابل پایدار تر است.

4. فرآیند مجمع

بازی کامل برای عملکرد تجهیزات برای جلوگیری از آسیب و تحریف در طول فرآیند تولید. تجهیزات زرهی مجهز به یک ماشین زره پوش فولادی پیشرفته برای ساختن لایه زره پوش از یک ردیف یکنواخت کابل، پوشش جمع و جور، به منظور ایجاد ظاهر بیشتر متمایز به منظور بهبود مقاومت فشار و ثبات ساختار کابل.

OEM / ODM

تحقیق و توسعه

ما در مورد ظریف ترین احساس هر کاربر و توسعه انواع محصولات کابل کشی متمرکز به "صلح ذهن"، با توجه به استفاده از وضعیت کابل در یک محیط پیچیده و بهبود عملکرد محصول مراقبت کامل است. Shengyu کابل شرکت، با مسئولیت محدود به استراتژی توسعه نوآوری محصول، ترویج محلی سازی تحقیقات و توسعه فن آوری، و به طور مداوم توانایی تحقیق و توسعه محلی و نوآوری را از طریق سرمایه گذاری مستمر و بهینه سازی طرح تحقیق و توسعه، افزایش می دهد. ما آزمایشگاه تحقیقاتی کابل و مرکز تست، روابط همکاری های طولانی مدت با بسیاری از موسسات تحقیقاتی و دانشگاه ها در سراسر کشور، استخدام مربیان حرفه ای برای هدایت کشت پرسنل فنی حرفه ای و حفظ مزیت اصلی رقابت محصولات کابل shengyu در بازار است. پس از تلاش های مداوم، ما تیم تحقیق و توسعه مجموعه ای از نتایج تحقیق و توسعه را ایجاد کرد، و موفق به موفقیت دستیابی به موفقیت در زمینه تحقیق و توسعه کابل آلومینیوم شده است.

اطلاعات تماس